• Vyprodáno
Peru Negrisa
search
  • Peru Negrisa

Peru Negrisa

Káva z peruánského regionu Chanchamayo od zpracovatelské společnosti Negrisa.  Káva má sladkou chuť s tóny para ořechů, hořké čokolády a švestek. Doporučujeme především pro tradiční espresso či ostatní klasické metody.

Balení: 250g
Mletí: Ne
Počet


Negrisa je název rodinné firmy zabývající se zpracováním a exportem kávy od drobných farmářů z provincie Chanchamayo. Oblast Chanchamayo leží ve střední části Peru v hornaté krajině centrálních And a patří k jedné z hlavních produkčních oblastí kávy v Peru. Kávovníky zde rostou v prostředí divoké horské přírody v nadmořských výškách dosahujících až 1700 metrů.


Káva je zpracovaná, v Peru tradiční, promytou metodou. Káva má sladkou chuť s tóny para ořechů, hořké čokolády a švestek. Tato káva potěší chuťové buňky konzervativněji zaměřených zákazníků, kteří v šálku nehledají silnou aciditu či výrazné ovocné tóny.

Káva je vhodná pro přípravu všemi metodami. Primárně tuto kávu doporučujeme pro přípravu klasického espressa, pro přípravu tradiční turecké kávy v džezvě, či přípravu v moka konvičce.

Parametry

Označení
Peru Negrisa
Původ
Peru, Junín, Chanchamayo, Negrisa S.A.C.
Nadmořská výška
1100-1700m
Odrůda
Typica
Klasifikace zrna
Grade 1
Zpracování
Promyté/Washed
Pražení
Střední
Použití
Primárně espresso
Profil
Tradiční