• Novinka
Sicafe Christmas Blend 2022
search
  • Sicafe Christmas Blend 2022

Sicafe Christmas Blend 2022

195,00 Kč
S DPH

Směs Sicafe Christmas Blend 2022 je kávou s jemným ovocným aroma a středně silným tělem. Šálek je vyvážený, sametový, má aciditní jiskru a zároveň je příjemně sladký, sirupový. V chuti jsou tóny ovoce (maliny, borůvky, jablka) a zároveň tóny sladkého karamelu a oříšků.

Balení: 250g
Mletí: Ne
Počet
Skladem

Konec roku se opět neúprosně blíží a my v tomto období tradičně uvádíme kávu Sicafe Christmas Blend. Naše vánoční směs s číslovkou 2022 je složená ze dvou výběrových arabik z oblasti střední Ameriky. Obě kávy pochází z ekologického zemědělství a mají certifikát BIO Organic.

Nicaragua San Juan del Río Coco Organic

Základem směsi je káva Nicaragua San Juan del Río Coco Organic. Jedná se o promytou kávu z produkce družstva Unión de Cooperativas Agropecuarias San Juan del Rio Coco. Družstvo sídlí na severozápadě Nikaraguy v obci San Juan del Río Coco a zastřešuje okolo 370 místních drobných farmářů.  

Tato promytá Nicaragua má jemnou sametovou chuť, nižší aciditu, v chuti tóny mléčné čokolády, karamelu a lískového oříšku.

Honduras COMSA Fairtrade Organic

Druhou z káv ve směsi je naturálně zpracovaný Honduras COMSA Fairtrade Organic. Je to suchou metodou zpracovaná arabika od farmářů z honduraského družstva Café Orgánico Marcala S.A.. Sídlo družstva se nachází nedaleko obce Marcala v departmentu La Paz.

Naturálně zpracovaný Honduras COMSA je kávou se silnějším sirupovým tělem a příjemným ovocným aroma. Šálek této kávy je kombinací ovoce (maliny, borůvky, jablka), těžší sirupové sladkosti a tónů ořechů.

Sicafe Christmas Blend 2022

Směs Sicafe Christmas Blend 2022 jako celek je kávou s jemným ovocným aroma a středně silným tělem. Šálek je vyvážený, sametový, má aciditní jiskru a zároveň je příjemně sladký, sirupový. V chuti jsou tóny ovoce (maliny, borůvky, jablka) a zároveň tóny sladkého karamelu a oříšků.  

Káva je vhodná pro všechny metody příprav. Přejeme dobrou chuť a klidné prožití Vánoc a závěru roku!

Parametry

Označení
Sicafe Christmas Blend 2022
Původ
Honduras Comsa Natural Fairtrade Organic, Nicaragua San Juan del Rio Coco Organic
Nadmořská výška
Nicaragua 900-1300m, Honduras 1450-1550m
Odrůda
mix odrůd
Certifikace
BIO Organic
Pražení
Střední
Použití
Filtr i espresso
Profil
Tradiční